Cummins C38D5Q - -Q (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18504-Q |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins C38D5Q - -Q |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 842 kg |
| Volume : | 55 L |
| Transport length : | 1960 mm |
| Transport width : | 820 mm |
| Transport height : | 1285 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | X3.3-G1,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | X3.3-G1,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18504-Q; Volume: 55 L; Transport length: 1960 mm; Transport width: 820 mm; Transport height: 1285 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: X3.3-G1, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 11,402 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT