Cummins 6CTAA9.5-G1 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-20036 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6CTAA9.5-G1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 3621 kg |
| Volume : | 640 L |
| Transport length : | 3970 mm |
| Transport width : | 1319 mm |
| Transport height : | 2111 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6CTAA9.5-G1,Cummins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Cummins 6CTAA9.5-G1,Cummins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-20036; Volume: 640 L; Transport length: 3970 mm; Transport width: 1319 mm; Transport height: 2111 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Cummins 6CTAA9.5-G1, Cummins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 30,465 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT