Cummins 353K2K202C 400 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 037337 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 353K2K202C 400 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 353K2K202C GENERATOR 400 KVA |
| Net weight : | 6500 kg |
| Length : | 33000 mm |
| Width : | 13000 mm |
| Height : | 18000 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 037337; Replaces OEM: 353K2K202C GENERATOR 400 KVA; Length: 33000 mm; Width: 13000 mm; Height: 18000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.