Caterpillar STD 1750KVA (1986)
1986
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0711030 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar STD 1750KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1986 |
| Replaces OEM : | 3516 STD GENERATOR 1750KVA |
| Net weight : | 16380 kg |
| Length : | 5800 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 2300 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0711030; Replaces OEM: 3516 STD GENERATOR 1750KVA; Length: 5800 mm; Width: 1700 mm; Height: 2300 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.