Caterpillar CAT DE33E0 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18004 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar CAT DE33E0 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 1002 kg |
| Volume : | 161 L |
| Transport length : | 2120 mm |
| Transport width : | 980 mm |
| Transport height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Caterpillar C3.3,Caterpillar |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18004; Volume: 161 L; Transport length: 2120 mm; Transport width: 980 mm; Transport height: 1520 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Caterpillar C3.3, Caterpillar; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 14,122 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT