Volvo PENTA INMESOL IVRN5-280 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10487645 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo PENTA INMESOL IVRN5-280 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 1254 h |
| Net weight : | 5300 kg |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 2500 mm |
| Volume : | 1800 L |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| Color : | white |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 295 hp |
| engine : | VOLVO PENTA |
| battery : | 24 V |
| units available : | 2 |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 295 hp |
| engine : | VOLVO PENTA |
| battery : | 24 V |
| units available : | 2 |
| Engine power : | 295 hp |
| Colour : | white |
|
Comments :
Machine hours: 1254 h; Length: 4300 mm; Width: 1700 mm; Height: 2500 mm; Volume: 1800 L; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: VOLVO PENTA; battery: 24 V; units available: 2 |
|
Portugal
€ 34,730 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT