Perkins 1206D-70TTAG3 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0003840 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 1206D-70TTAG3 |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2420 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0003840; Length: 3900 mm; Width: 1400 mm; Height: 2420 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 33,512 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT