Mtu 12V (2008)
2008
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006481 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V |
| Status : | Good |
| Year : | 2008 |
| Machine hours : | 3948 h |
| Net weight : | 6500 kg |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 2200 mm |
| Height : | 2300 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0006481; Machine hours: 3948 h; Length: 4300 mm; Width: 2200 mm; Height: 2300 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 24,328 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT