Hyundai DP180LB (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19857 |
| Make : | Hyundai |
| Model : | Hyundai DP180LB |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Gross weight : | 5650 kg |
| Volume : | 1000 L |
| Transport length : | 4400 mm |
| Transport width : | 1800 mm |
| Transport height : | 2500 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP180LB,Hyundai |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Hyundai DP180LB,Hyundai |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19857; Volume: 1000 L; Transport length: 4400 mm; Transport width: 1800 mm; Transport height: 2500 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Hyundai DP180LB, Hyundai; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 60,060 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT