FG Wilson P33-3 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16003-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P33-3 - Open -O |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 730 kg |
| Volume : | 71 L |
| Transport length : | 1570 mm |
| Transport width : | 760 mm |
| Transport height : | 1231 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| power output : | 359 hp |
| engine : | Perkins 1103A-33G1,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| power output : | 359 hp |
| engine : | Perkins 1103A-33G1,Perkins |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 359 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-16003-O; Volume: 71 L; Transport length: 1570 mm; Transport width: 760 mm; Transport height: 1231 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1103A-33G1, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 10,010 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT