FG Wilson P1250-1 - Open -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16028-O |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P1250-1 - Open -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 7753 kg |
| Transport length : | 4790 mm |
| Transport width : | 2260 mm |
| Transport height : | 2070 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-30TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4008-30TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16028-O; Transport length: 4790 mm; Transport width: 2260 mm; Transport height: 2070 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4008-30TAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 149,934 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT