Cummins KT19G 275KVA (1987)
1987
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0512762 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KT19G 275KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 1987 |
| Replaces OEM : | KT19G GENERATOR 275KVA |
| Net weight : | 3275 kg |
| Length : | 3050 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1700 mm |
|
Comments :
Reference number: 0512762; Replaces OEM: KT19G GENERATOR 275KVA; Length: 3050 mm; Width: 1150 mm; Height: 1700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.