Caterpillar 225
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0115612 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 225 |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3406DI GENERATOR 225KVA |
| Net weight : | 2800 kg |
| Length : | 3300 mm |
| Width : | 1000 mm |
| Height : | 1800 mm |
|
Comments :
Model: 225; Reference number: 0115612; Replaces OEM: 3406DI GENERATOR 225KVA; Length: 3300 mm; Width: 1000 mm; Height: 1800 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.