Caterpillar 225
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0314325 |
| Make : | Caterpillar |
| Model : | Caterpillar 225 |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 3306B GENERATOR 225KVA |
| Net weight : | 6000 kg |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 1500 mm |
| Height : | 2500 mm |
|
Comments :
Model: 225; Reference number: 0314325; Replaces OEM: 3306B GENERATOR 225KVA; Length: 5000 mm; Width: 1500 mm; Height: 2500 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.