Boy EPS73DE (2026)
2026
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 1056-10 |
| Make : | Boy |
| Model : | Boy EPS73DE |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Net weight : | 295 kg |
| Length : | 1230 mm |
| Width : | 640 mm |
| Height : | 680 mm |
| Voltage : | 1 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 75 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 23L |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| power output : | 75 hp |
| transmission : | Unknown |
| fuel tank : | 23L |
| Engine power : | 75 hp |
|
Comments :
Reference number: 1056-10; Length: 1230 mm; Width: 640 mm; Height: 680 mm; Voltage: 1; engine cylinders: 2; fuel tank: 23L |
|
Netherlands, Nieuwerkerken, Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.