Volvo TWD1644GE - .1 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18884.1 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TWD1644GE - .1 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5259 kg |
| Volume : | 897 L |
| Transport length : | 4900 mm |
| Transport width : | 1700 mm |
| Transport height : | 2770 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1644GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1644GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18884.1; Volume: 897 L; Transport length: 4900 mm; Transport width: 1700 mm; Transport height: 2770 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TWD1644GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 71,811 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT