Volvo TAD1382GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19032 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1382GE |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 5245 kg |
| Volume : | 1000 L |
| Transport length : | 4260 mm |
| Transport width : | 1670 mm |
| Transport height : | 2450 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1382GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TAD1382GE-SV,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19032; Volume: 1000 L; Transport length: 4260 mm; Transport width: 1670 mm; Transport height: 2450 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Volvo TAD1382GE-SV, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 75,728 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT