Trime MGTP 20 SS YR (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | TRIME - MGTP 20 SS YR - 61492 |
| Make : | Trime |
| Model : | Trime MGTP 20 SS YR |
| Status : | Used |
| Year : | 2023 |
| Machine hours : | 1 h |
| Gross weight : | 700 kg |
| Transport length : | 1850 mm |
| Transport width : | 960 mm |
| Transport height : | 1520 mm |
| fuel : | diesel |
| power output : | 25 hp |
| engine : | Yanmar |
| fuel : | diesel |
| power output : | 25 hp |
| engine : | Yanmar |
| Engine power : | 25 hp |
|
Comments :
Reference number: TRIME - MGTP 20 SS YR - 61492; Machine hours: 1 h; Transport length: 1850 mm; Transport width: 960 mm; Transport height: 1520 mm; engine: Yanmar |
|
Netherlands, Niederlande, Groenlo
€ 11,228 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT