Renault 115 kVa (1990)
1990
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-7481387 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault 115 kVa |
| Status : | Used |
| Year : | 1990 |
| Machine hours : | 400 h |
| Net weight : | 1500 kg |
| Voltage : | 230/400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| engine : | Renault MIDR060212K,in-line,Turbo |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 154 hp |
| engine : | Renault MIDR060212K,in-line,Turbo |
| Engine power : | 154 hp |
|
Comments :
Machine hours: 400 h; Voltage: 230/400; engine cylinders: 6; engine: Renault MIDR060212K, in-line, Turbo |
|
France, Le Raincy
€ 4,787 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT