Poyaud V12520S25/E Unelec
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006158 |
| Make : | Poyaud |
| Model : | Poyaud V12520S25/E Unelec |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 271 h |
| Net weight : | 4500 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 601 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| power output : | 601 hp |
| Engine power : | 601 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006158; Machine hours: 271 h; Length: 3350 mm; Width: 1200 mm; Height: 1450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 8,486 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT