Perkins TAG in 20 ft container (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006768 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins TAG in 20 ft container |
| Status : | Good |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 6165 h |
| Net weight : | 5000 kg |
| Length : | 6050 mm |
| Width : | 2440 mm |
| Height : | 2590 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006768; Machine hours: 6165 h; Length: 6050 mm; Width: 2440 mm; Height: 2590 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 13,883 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT