Mitsubishi S16N
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0002973 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi S16N |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 4022 h |
| Length : | 4650 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0002973; Machine hours: 4022 h; Length: 4650 mm; Width: 1400 mm; Height: 2200 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 38,952 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT