Iveco SRI 26.01 400 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006161 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco SRI 26.01 400 KVA |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 5027 h |
| Net weight : | 3500 kg |
| Length : | 3700 mm |
| Width : | 1400 mm |
| Height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 8 |
|
Comments :
Reference number: 0006161; Machine hours: 5027 h; Length: 3700 mm; Width: 1400 mm; Height: 2200 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 8 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 12,839 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT