Iveco GE 8061 SRI 25.05 (1995)
1995
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005899 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco GE 8061 SRI 25.05 |
| Status : | Excellent |
| Year : | 1995 |
| Machine hours : | 16073 h |
| Net weight : | 1280 kg |
| Length : | 2700 mm |
| Width : | 950 mm |
| Height : | 1520 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 150 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 150 hp |
| Engine power : | 150 hp |
|
Comments :
Reference number: 0005899; Machine hours: 16073 h; Length: 2700 mm; Width: 950 mm; Height: 1520 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,920 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT