Iveco Fiat Aifo 821 SI
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006311 |
| Make : | Iveco |
| Model : | Iveco Fiat Aifo 821 SI |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 351 h |
| Net weight : | 3000 kg |
| Length : | 3000 mm |
| Width : | 1200 mm |
| Height : | 1540 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0006311; Machine hours: 351 h; Length: 3000 mm; Width: 1200 mm; Height: 1540 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,049 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT