Himoinsa Iveco (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004876 |
| Make : | Himoinsa |
| Model : | Himoinsa Iveco |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Net weight : | 1728 kg |
| Length : | 2760 mm |
| Width : | 1120 mm |
| Height : | 1740 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0004876; Length: 2760 mm; Width: 1120 mm; Height: 1740 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 20,673 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT