Hatz 3L30C
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006306 |
| Make : | Hatz |
| Model : | Hatz 3L30C |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 4603 h |
| Net weight : | 750 kg |
| Length : | 2050 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1410 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 21 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 3 |
| power output : | 21 hp |
| Engine power : | 21 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006306; Machine hours: 4603 h; Length: 2050 mm; Width: 1150 mm; Height: 1410 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 3 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 2,393 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT