Hatz 2L40CH
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006316 |
| Make : | Hatz |
| Model : | Hatz 2L40CH |
| Status : | Good |
| Net weight : | 650 kg |
| Length : | 1200 mm |
| Width : | 580 mm |
| Height : | 840 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 2 |
|
Comments :
Reference number: 0006316; Length: 1200 mm; Width: 580 mm; Height: 840 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 2 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,264 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT