FG Wilson PRO20-4 (2024)
2024
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16041 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson PRO20-4 |
| Status : | New |
| Year : | 2024 |
| Gross weight : | 735 kg |
| Volume : | 56 L |
| Transport length : | 1718 mm |
| Transport width : | 918 mm |
| Transport height : | 1300 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 404J-22G,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16041; Volume: 56 L; Transport length: 1718 mm; Transport width: 918 mm; Transport height: 1300 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Perkins 404J-22G, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, DORDRECHT, Zuid-Holland
€ 15,450 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT