FG Wilson P200-3 (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-16011 |
| Make : | FG Wilson |
| Model : | FG Wilson P200-3 |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 2058 kg |
| Volume : | 394 L |
| Transport length : | 3520 mm |
| Transport width : | 1330 mm |
| Transport height : | 1680 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 1106A-70TAG3,Perkins |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-16011; Volume: 394 L; Transport length: 3520 mm; Transport width: 1330 mm; Transport height: 1680 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 1106A-70TAG3, Perkins; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 22,849 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT