Deutz TCD2.9L4 - .1 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19006.1 |
| Make : | Deutz |
| Model : | Deutz TCD2.9L4 - .1 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 1600 kg |
| Volume : | 250 L |
| Transport length : | 2540 mm |
| Transport width : | 1140 mm |
| Transport height : | 1647 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2.9L4-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| engine : | Deutz TCD2.9L4-SV,Deutz |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-19006.1; Volume: 250 L; Transport length: 2540 mm; Transport width: 1140 mm; Transport height: 1647 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Deutz TCD2.9L4-SV, Deutz; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 25,591 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT