Cummins 6BT5.9 CPL0698 110KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0516107 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins 6BT5.9 CPL0698 110KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6BT5.9 CPL0698 GENERATOR 110KVA |
| Net weight : | 1135 kg |
| Length : | 2250 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1200 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0516107; Replaces OEM: 6BT5.9 CPL0698 GENERATOR 110KVA; Length: 2250 mm; Width: 800 mm; Height: 1200 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.