Agrovolt AV18 (2026)
2026
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | T1-10353845 |
| Make : | Agrovolt |
| Model : | Agrovolt AV18 |
| Status : | Used |
| Year : | 2026 |
| Weight : | 117 kg |
| Length : | 1200 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 1100 mm |
|
Comments :
Weight: 117 kg; Length: 1200 mm; Width: 800 mm; Height: 1100 mm |
|
Poland, Rzędziany
€ 1,595 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT