Volvo TAD1381GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19924 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TAD1381GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Volume : | 320 L |
| Transport length : | 4300 mm |
| Transport width : | 1600 mm |
| Transport height : | 2250 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 419 hp |
| engine : | Volvo TAD1381GE,Volvo Penta |
| certifications : | CE |
| emission class : | Euro 5 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 419 hp |
| engine : | Volvo TAD1381GE,Volvo Penta |
| certifications : | CE |
| Engine power : | 419 hp |
|
Comments :
Reference number: DPX-19924; Volume: 320 L; Transport length: 4300 mm; Transport width: 1600 mm; Transport height: 2250 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; emission class: Euro 5; engine: Volvo TAD1381GE, Volvo Penta; certifications: CE |
|
Netherlands, Dordrecht, Niederlande
€ 63,107 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT