Volvo Penta Volvo TAD 1344 GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004448 |
| Make : | Volvo Penta |
| Model : | Volvo Penta Volvo TAD 1344 GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Length : | 4300 mm |
| Width : | 1600 mm |
| Height : | 2380 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| power output : | 542 hp |
| fuel : | diesel |
| power output : | 542 hp |
| Engine power : | 542 hp |
|
Comments :
Reference number: 0004448; Length: 4300 mm; Width: 1600 mm; Height: 2380 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 51,138 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT