Sisu Valmet 420-DG EME Marine
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006760 |
| Make : | Sisu Valmet |
| Model : | Sisu Valmet 420-DG EME Marine |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 157 h |
| Net weight : | 1750 kg |
| Length : | 2750 mm |
| Width : | 1250 mm |
| Height : | 2200 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0006760; Machine hours: 157 h; Length: 2750 mm; Width: 1250 mm; Height: 2200 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 6,745 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT