Ricardo 3 phase 50hz 400v (2022)
2022
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 5009 |
| Make : | Ricardo |
| Model : | Ricardo 3 phase 50hz 400v |
| Status : | Used |
| Year : | 2022 |
| Gross weight : | 560 kg |
| Transport length : | 175065.11 mm |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 5009; Transport length: 175065.11 mm; Frequency: 50 Hz |
|
Netherlands, Roelofarendsveen, Zuid-Holland, Niederlande
€ 3,438 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT