Renault 250 kVA
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0005666 |
| Make : | Renault |
| Model : | Renault 250 kVA |
| Status : | Used |
| Machine hours : | 246 h |
| Net weight : | 4000 kg |
| Length : | 3350 mm |
| Width : | 1300 mm |
| Height : | 1800 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
|
Comments :
Reference number: 0005666; Machine hours: 246 h; Length: 3350 mm; Width: 1300 mm; Height: 1800 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 11,315 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT