Rehlko K9 (2025)
2025
Available according to listing data
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-17000 |
| Make : | Rehlko |
| Model : | Rehlko K9 |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 390 kg |
| Volume : | 50 L |
| Transport length : | 1482 mm |
| Transport width : | 760 mm |
| Transport height : | 1030 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDW1003,Rehlko |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Rehlko KDW1003,Rehlko |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-17000; Volume: 50 L; Transport length: 1482 mm; Transport width: 760 mm; Transport height: 1030 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Rehlko KDW1003, Rehlko; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 9,792 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT