Mtu 12V4000 G23R 1550KVA (2012)
2012
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0113945 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V4000 G23R 1550KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2012 |
| Replaces OEM : | 12V4000 G23R GENERATOR 1550KVA |
| Net weight : | 12000 kg |
| Length : | 4700 mm |
| Width : | 1900 mm |
| Height : | 2000 mm |
|
Comments :
Reference number: 0113945; Replaces OEM: 12V4000 G23R GENERATOR 1550KVA; Length: 4700 mm; Width: 1900 mm; Height: 2000 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V.B.A. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.