Mitsubishi Deutz BF6L 912
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006710 |
| Make : | Mitsubishi |
| Model : | Mitsubishi Deutz BF6L 912 |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 28 h |
| Net weight : | 1000 kg |
| Length : | 2210 mm |
| Width : | 1050 mm |
| Height : | 1450 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 76 hp |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 6 |
| power output : | 76 hp |
| Engine power : | 76 hp |
|
Comments :
Reference number: 0006710; Machine hours: 28 h; Length: 2210 mm; Width: 1050 mm; Height: 1450 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 6 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 7,790 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT