John Deere 6068TF220 130 KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0212218 |
| Make : | John Deere |
| Model : | John Deere 6068TF220 130 KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | 6068TF220 GENERATOR 130 KVA |
| Net weight : | 1475 kg |
| Length : | 2400 mm |
| Width : | 1150 mm |
| Height : | 1600 mm |
|
Comments :
Reference number: 0212218; Replaces OEM: 6068TF220 GENERATOR 130 KVA; Length: 2400 mm; Width: 1150 mm; Height: 1600 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.