Cummins KTTA50-G 1500KVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0422286 |
| Make : | Cummins |
| Model : | Cummins KTTA50-G 1500KVA |
| Status : | Used |
| Replaces OEM : | KTTA50-G GENERATOR 1500KVA |
| Net weight : | 240000 kg |
| Length : | 350 mm |
| Width : | 50 mm |
| Height : | 250 mm |
|
Comments :
Reference number: 0422286; Replaces OEM: KTTA50-G GENERATOR 1500KVA; Length: 350 mm; Width: 50 mm; Height: 250 mm |
|
Belgium, Hamofa Inc - United States
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.