Volvo TWD1645GE (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-18885 |
| Make : | Volvo |
| Model : | Volvo TWD1645GE |
| Status : | New |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 4520 kg |
| Volume : | 897 L |
| Transport length : | 3785 mm |
| Transport width : | 1700 mm |
| Transport height : | 3785 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1645GE,Volvo |
| certifications : | CE |
| fuel : | diesel |
| engine : | Volvo TWD1645GE,Volvo |
| certifications : | CE |
|
Comments :
Reference number: DPX-18885; Volume: 897 L; Transport length: 3785 mm; Transport width: 1700 mm; Transport height: 3785 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Volvo TWD1645GE, Volvo; certifications: CE |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 78,775 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT