Sdmo VM 30 kVA
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006592 |
| Make : | Sdmo |
| Model : | Sdmo VM 30 kVA |
| Status : | Excellent |
| Machine hours : | 641 h |
| Net weight : | 1500 kg |
| Length : | 2750 mm |
| Width : | 1300 mm |
| Height : | 1850 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0006592; Machine hours: 641 h; Length: 2750 mm; Width: 1300 mm; Height: 1850 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 4,134 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT