Perkins Iveco NEF 45 TM3 (2023)
2023
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004923 |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins Iveco NEF 45 TM3 |
| Status : | New |
| Year : | 2023 |
| Net weight : | 1313 kg |
| Length : | 2760 mm |
| Width : | 940 mm |
| Height : | 1630 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 4 |
|
Comments :
Reference number: 0004923; Length: 2760 mm; Width: 940 mm; Height: 1630 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 4 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 14,754 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT