Perkins 4012-46TAG2A - -O (2025)
2025
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | DPX-19823-O |
| Make : | Perkins |
| Model : | Perkins 4012-46TAG2A - -O |
| Status : | Used |
| Year : | 2025 |
| Gross weight : | 9780 kg |
| Volume : | 2000 L |
| Transport length : | 4900 mm |
| Transport width : | 2182 mm |
| Transport height : | 2530 mm |
| Voltage : | 400 |
| Frequency : | 50 Hz |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
| fuel : | diesel |
| engine : | Perkins 4012-46TAG2A,Perkins |
|
Comments :
Reference number: DPX-19823-O; Volume: 2000 L; Transport length: 4900 mm; Transport width: 2182 mm; Transport height: 2530 mm; Voltage: 400; Frequency: 50 Hz; engine: Perkins 4012-46TAG2A, Perkins |
|
Netherlands, Niederlande, Dordrecht
€ 181,923 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT