Mtu 12V2000G25TB 625KVA (2000)
2000
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0811258 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V2000G25TB 625KVA |
| Status : | Used |
| Year : | 2000 |
| Replaces OEM : | 12V2000G25TB GENERATOR 625KVA |
| Net weight : | 5735 kg |
| Length : | 5000 mm |
| Width : | 1700 mm |
| Height : | 2700 mm |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0811258; Replaces OEM: 12V2000G25TB GENERATOR 625KVA; Length: 5000 mm; Width: 1700 mm; Height: 2700 mm |
|
Belgium, Hamofa B.V. - Belgium
Price on request
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.