Mtu 12V (2006)
2006
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0006471 |
| Make : | Mtu |
| Model : | Mtu 12V |
| Status : | Good |
| Year : | 2006 |
| Machine hours : | 4252 h |
| Net weight : | 6000 kg |
| Length : | 3900 mm |
| Width : | 1550 mm |
| Height : | 2100 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
| fuel : | diesel |
| engine cylinders : | 12 |
|
Comments :
Reference number: 0006471; Machine hours: 4252 h; Length: 3900 mm; Width: 1550 mm; Height: 2100 mm; Voltage: 400; engine cylinders: 12 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 32,641 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT