Kubota V1505 Truck
Directly available
| Category : | Generators |
| Type of ad : | For sale / Offers |
| Reference : | 0004334 |
| Make : | Kubota |
| Model : | Kubota V1505 Truck |
| Status : | Good |
| Machine hours : | 1494 h |
| Length : | 2400 mm |
| Width : | 800 mm |
| Height : | 570 mm |
| Voltage : | 400 |
| fuel : | diesel |
| fuel : | diesel |
|
Comments :
Reference number: 0004334; Machine hours: 1494 h; Length: 2400 mm; Width: 800 mm; Height: 570 mm; Voltage: 400 |
|
Netherlands, Verre Weide 17, 4264 KM, Veen, The Netherlands
€ 3,699 ex-VAT
Our partners
Transport Get transport for this equipmentMake your price offer and explore better deals. Submit your price offer and let the seller respond. You might just get the deal you're looking for.
Price excl. VAT